O Akademii

Lubuska Akademia Bramkarska to największy w naszym województwie, pionierski projekt skierowany dla dzieci i młodzieży, chcących szkolić swoje umiejętności bramkarskie. Treningi przeznaczone są dla bramkarzy w wieku 7 – 19 lat i odbywają się pod nadzorem doświadczonych trenerów.Lubuska Akademia Bramkarzy trenuje na profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do umiejętności i wieku zawodników. Klub wyróżnia się unikalnymi schematami treningu, opracowanymi przez grono szkoleniowców LAB oraz Działu Szkolenia Akademii. Zajęcia w Akademii nastawione są na harmonijny rozwój podopiecznych - nadrzędnym elementem każdego treningu są ćwiczenia techniczne oraz koordynacyjne.


Współpraca z profesjonalistami, wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia są gwarancją szybkiego rozwoju zawodników. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu już od najmłodszych lat, młodzi bramkarze Akademii mają szanse zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych europejskich klubach. 

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".