Partnerzy

 

Głównym celem porozumienia jest doskonalenie systemu treningów, wymiana doświadczeń pomiędzy trenerami, a także zachęcenie jak największej liczby dzieci do aktywności fizycznej. Oba podmioty współpracują na polu marketingu oraz promocji sportowego stylu życia i piłki nożnej wśród dzieci.   Dodatkowo, zawodnicy Lubuskiej Akademii Bramkarskiej będą mieli możliwość odwiedzenia siedziby KGHM Zagłębia Lubin, zapoznania się z funkcjonowaniem klubu oraz uczestniczenia w meczach, rozgrywanych na stadionie w Lubinie.    

www.zaglebie.com

 

 

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom. Kompetencje sztabu medycznego kliniki związane są z ortopedią, radiologią, chirurgią kończyny górnej, rehabilitacją ortopedyczną, rehabilitacją neurologiczną, rehabilitacją dzieci. Zajmują się również ogromnym problemem dotykającym wielu ludzi, jakim są zespoły bólowe kręgosłupa. Pacjenci kliniki REHASPORT otoczeni są całościową opieką od operacji, poprzez proces rehabilitacji, aż do odzyskania pełnej sprawności funkcjonalnej. REHASPORT gwarantuje wysokie standardy usług, wypracowane poprzez leczenie wyczynowych sportowców, z których korzystać dziś mogą wszyscy pacjenci. 

www.rehasport.pl 

 

                              

Akademia Piłkarska Reissa od momentu powstania (jesień 2010) Akademia stała się jedną z największych i najszybciej rozwijających się szkółek piłkarskich w Europie Środkowo - Wschodniej

Kontakt:

zapisy@akademiareissa.pl

tel./fax +48 61 895 62 54  

 

 

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie. W ramach rozgrywek odbywają się mecze z podziałem na grupy wiekowe pomiędzy lokalizacjami.

Tabele i wyniki rozgrywek: www.akademiareissa.pl/wielkopolsko-lubuskie-ligi-pilkarskie

Kontakt:

Bartosz Kujawa

b.kujawa@akademiareissa.pl

tel.: 508 670 201  

 

   

Akademia Piłkarska Falubaz to szkółka piłkarska, która została stworzona dla młodych miłośników futbolu we wszystkich kategoriach wiekowych (już od 4. roku życia).

Kontakt:

Damian Stopa

d.stopa@akademiafalubaz.pl

tel.: 501 698 401              

 

         

SPORTOWE PRZEDSZKOLE - FALUBAZIAKI to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich w Polsce – Akademię Piłkarską Falubaz.

Kontakt:

Radosław Salwa

r.salwa@akademiafalubaz.pl

tel.: 732 962 999 

 

   

Wielkopolska Akademia Bramkarska jest pionierskim projektem w Wielkopolsce, szkoląca wyłącznie bramkarzy w wieku 7-19 lat.

Kontakt:

Daniel Opaska

d.opaska@akademiabramkarzy.pl

tel.: 506 726 177

 

   

Sportujmy.pl to wyjątkowa oferta na rynku usług turystycznych, pierwsza w Polsce, która łączy wiedzę fachowców w zakresie sportu ukierunkowaną na piłkę nożną z rozrywką oraz niezapomnianymi przeżyciami z udziałem gwiazd futbolu.

Kontakt:

info@sportujmy.pl

tel.: 519 400 071  

 

   

Sklep FootballPro.pl

Kontakt:

www.footballpro.pl

sklep@footballpro.pl

tel.: 519 840 820

 

Korzystając z tej strony, wyrażasz automatycznie zgodę na zapis lub wykorzystanie plików cookies. Twoja przeglądarka internetowa umożliwia Ci zarządzanie ustawieniami tych plików. Jeśli nie chcesz, by ta informacja wyświetliła się ponownie, kliknij "zgadzam się".